İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler


 

    Perde Monatajina baslanmadan önce elimizde bulunan perdelerin, montaj edilecek pencereye uygunlugu kontrol edilir.

            

  • Stor Perde Montaji: Öncelikli olarak monte edilecek stor perdenin ayaklarini tavana mi yoksa duavara mi takilacagina karar verilir. Karar verildikten sonra metre yardimi ile delinecek yerler isaretlenir, dubelleri atilir. Daha sonra aparati vida ile duvara veya tavana tutturulur. Bu issemlerden sonra kullanilcak olan stor  kasasi montaj ayaklarina sabitlenir. Böylece stor takımı tamamlanmis olur.

 

  • Jaluzi Perde Montaji: Diger mekanizmali perdelerde oldugu gibi jaluzi montajina baslanmadan önce ölçüler kontrol edilir. Sistem aparatlarinin duvara yada tavana takilagina karar verilir. Daha sonra ölçü alinarak delikler delinir. Jaluzi aparatlari sarzli matkap yardimi ile bu deliklere sabitlenir. Son olarak jaluzi aparatlarina tutturularak tamamlanmis olur.

 

  • Rustik Perde Montaji: Genellikle, kartonpiyersiz mekanlarda daha çok kullanilir. Camin 10-15... üzerine monte edilen ahsap yada metal borulardan olusan perde modelidir. Rustik takımında yapilacak ilk islem ölçü alarak montaj ayaklarinin monte edilmesidir. Duruma göre orta ayakta kullanilir. Rustik perde borusunun bu ayaklara geçirilmesinden sonra rustik perde halkalari boruya geçirilir. Eger ray kullanilcaksa ray klipsleri rustik ayaklarina geçirilir. Böylece rustiktakımı tamamlanir.Daha fazla bilgi için tıklayınız