İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler


Tül Perde Temizliği;

Perde temizliği mevcut perdelerinizin cinsine göre faklıdır. Eğer temizlemek istediğiniz perdeleriniz organze, tafta, Hint ipeği vb gibi ürünlerse bunları mutlaka kuru temizleme yapmak gerekir. Ama perdeleriniz Fransız danteli, gerek, kesme vb ürünleri makinenizde 30 derecede yıkayabilirsiniz. Perdelerinizi kurutma yapmadan nemli bir şekilde makinenizden çıkarıp asarsanız ütü de istemeyecektir. Son öneri perdelerinizi ne tür kumaşlardan yaptırdığınızı nasıl temizleyeceğinizi satın aldığınız yerden mutlaka öğrenin.

Stor ve Zebra Perde Temizliği;

Stor kumaş çeşitlerine göre faklı temizlik şekilleri vardır. Polyester ürünlerin çoğu silinebilir. Ama halı yıkar gibi düz zemine serilerek yıkanabilir. Uğraşacak vaktiniz yoksa kuru temizleme işlemi yapılabilir. Kesinlikle kumaş makinede temizlenememelidir. Firmamız müşterilerine bu hizmeti sunmaktadır. Zebra mekanik aksam ve çalışma prensibi bakımından storla aynıdır. Faklı olansa zebrada kumaşın iki kat olmasıdır. Temizlik işlemi storla aynıdır.

Jalûzi Perde Temizliği;

Jalûzi materyal olarak yıkanabilen ürün değildir. Yıkanırsa tamamen dağılır. Ara sıra toz bezi ile tozu alınır. Eğer çok kirlendi ise nemli bez yardımıyla silinebilir. Bu işlem ürün yerinde asılıyken yapılmasında fayda vardır. Yerde yapılırsa iyi sonuçlar alınamayabilir.

Dikey Perde Temizliği;

Pvc malzemeden yapıldığından slâytlar köpüklü bol su ve fırça yardımıyla temizlenebilir. İşlem esnasında mekanik aksam sökülmez. İstendiği takdirde oto yıkama istasyonlarında ufak bir ücret karşılığında yaptırılabilir.  Mekanizma aksamlı bütün ürünlerin yıkanması genelde sıkıntılıdır. Sıkıntı yaşayacağınızı düşünüyorsanız ilk tercih ederken bunları göz önünde bulundurarak seçim yapınız.