İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

 BALON İP PERDE MODELLERİ

Balon ip perde modelleri.

İP PERDE MODELLERİ ve DEKORASYONDAKİ YERİ

Tüm sektörlerde ip ve kordonlu ürün ve aksesuar kullanımının artmasıyla ip perde modelleri sektöründe yerini almıştır. Hem şık hem de düşük maliyetli oluşuyla sıkça tercih edilmeye başlanmıştır. İlk başlarda sadece düz seçeneklerini piyasada bulurken şimdi simli, taşlı, sakallı ve puantiyeli modelleri bulmak mümkün. Balon ip perde modelleri mekanizmalı veya mekanizmasız olarak yapılabilir.
 
Peki, hangi mekânlar ve camlarda uygulanmalıdır? Aslına bakılırsa tüm mekânlarda kullanılan materyaldir. Ama en çok yere kadar camlı olan odalarda ve modern stilde dekore edilmiş alanlarda daha çok uygulanır. Bu modelde panel şekilde tercih edilmelidir. Altına güneşlik amacıyla şık storlar yapılabilir. Eğer taş ve simlerden hoşlanıyorsanız aralarına boncuk taş sarkıtlar ilave edebilirsiniz. Karar vermeden önce aksesuar katalogumuzu mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum.

BİRİM FİYATLARI VE TEMİZLİĞİ

İp perde modelleri metre birim fiyatı üzerinden satılır. Düz kullanılır, yani pile yoktur bir metrelik cama yine bir metre ip modelleri alınır. Birim fiyatları pahalı gelse de toplam maliyeti diğer modellere oranla daha ucuzdur. Mağazamızda simsizler 60, simli 75 lira pullu ise 90 liradan satılmaktadır. Puantiyeli seçeneklerinin fiyatları ise 35 liradır.

En çok sorulan soruların başında nasıl temizleneceği gelir. Gönül rahatlığı ile makinenizde ılık su ile yıkayabilirsiniz. Size tavsiyem mutlaka yıkama torbası kullanın biz müşterilerimize ücretsiz olarak hediye ediyoruz. Diğer yandan acaba ip kesilirken atma yapar ve sökülür mü? Hiç korkmanıza gerek yok özel örgüsü sayesinde perde atma yapmayacaktır.


BİLGİ HATTI : 0216 370 06 05

Diğer Perde Modellerimiz