İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

JALUZİ PERDE FİYATLARI

 Jaluzi perde fiyatları.

Mekanizmalı perde modelleri evimizin ve işyerlerimizin tüm camlarında bulmak mümkün haline gelmiştir. Kullanım ve temizlik bakımından sıkça tercih edilen başında jaluzi modelleri gelmektedir. Jaluzi modelleri ofis ve işyerlerine daha kurumsal bir hava katan modellerdir. Jaluziler hem tamamen kapanabilen hemde aralandığı zaman dışarıyı izleme fırsatı veren modellerdir. Jaluzi ahşap, metal, plastik, deri vb malzemelerden yapılabilir. Bu yıl oluklu çeşitleri de piyasaya sürülmüş fakat maliyetleri çok yüksek olduğundan pek alıcı bulamamıştır. Tüm modellerde 16 mm, 25 mm ve 50 mm çeşitleri mevcuttur. Fiyatları kalınlıklarına göre de değişir ucuzu 16, pahalısı 50 mm olanıdır.


Jaluzi perde fiyatları kullanılan materyallerle orantılı olarak değişir. En pahalısı ahşap çeşitleridir. Ahşaplar otantik ve natürel bir mekân yaratmakta size yardımcı olacaktır. Evlerin mutfaklarında sıkça tercih edilir. Diğer bir çeşidi ise metal, alüminyum ve mikro jaluzidir. Bu modelleri kurumsal firmalar tercih ederler. Metaller orta sınıf olarak değerlendirilebilir. En ucuz jaluzi fiyatları, plastik modellerdir. Malzeme çok kaliteli ve uzun ömürlü olmadığından fiyatları daha düşüktür. Eğer uzun yıllar kullanmak isterseniz bu ürünleri tercih etmeyin. Önceden belirttiğim gibi uzun yıllar kullanamazsınız.


Jaluziler tüm yapı marketlerde de satışı bulunan perde modelleridir. İlk bakışta ucuz gibi gelse de aslında pek ucuz sayılmazlar. Hazır olanlar standart ölçülerde satılır ve montaj hizmeti yoktur. Ölçüler standart olduğu için ya sizin ölçülerinize uymaz ya da tadilat yapılması gerekir. Daha sonra tadilat ve dışarıdan yaptırılacak montaj fiyatları eklendiğinde özel sipariş maliyetlerine yaklaşır. Özel perde siparişi verdiğinizde tüm bu detaylarla uğraşmadan tek kalemde işi bitirmiş olusunuz ve sonra ürünlere tamirat işlemi gerektiğinde en azından servis hizmeti alabilirsiniz.
Jaluzi fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için irtibata geçiniz.

 

Diğer Perde Modellerimiz