İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

PERDE MODELLERİ 2011

 Perde modelleri 2011.

2011 yılında artan ucuz, hesaplı ve hazır modeller tercih edilmektedir. Bu tarz uygulamalar bekar ve öğrenci evlerinde tercih edilen ürünlerdir. Ama şık ve stil sahibi bir ev için her zaman özel sipariş modelleri öneriyoruz. 2011 ylında en çok satılan ürün zebra perde olmuştur. 2011 perde modellerinden biri olan sakallı tül perdeler de 2011 yılında satış grafiğini yükseltmiştir. Mutfak perdeleri 2011 yılında değişmiş genelde ip, stor veya baskılı stor uygulanmıştır. 2011 ev dekorasyonu eski ile yeniyi buluşturan bir stil olmuştur. Dantel modelleri tekrardan tercih edilmeye başlanmıştır. Bu modellerle uyumlu klasik veya modern desenli fon modelleri tercih edilebilir. Bu kumaş ve tül seçeneklerini Brillant, Taç, Verdi, Nenis, DRN gibi markaların kartela setlerinde bulabilirsiniz. 2011 yılında yeni modellerden biri olan japon perde modelleri de modern mekanlarda kullanılacak modeller arasında sayılabilir. Modern modellerde japon veya panel uzun yere kadar uzanan camlarda tercih edilmelidir. 2011 yılnda da yatak odaları yine en gösterişli ürün ve modellerin tercih edildiği mekanlar olmuştur. Salonlarda daha sade ama gösterişli kumaş ve modeller tercih edilebilir. Ayrıca her yıl olduğu gibi 2011 yılında da evlerimizin işyerlerimizin vazgeçilmez perdesi stor modelleri ve çeşitleri olmuştur. Her mekanda kullanılabilme fiyat avantajı ve kullanım rahatlığı bakımından stor önümüzdeki dönemlerde de sıkça tercih edilen modeller arasında yerini alacaktır.

MODERN PERDE MODELLERI 2011

2011 modern modellerin en çok sattığı yılo olmuştur. Artık dekorasyonda stil sade, gösterişten uzak ama şık bir hal almıştır. Uzun yere kadar uzanan tüller, bunların yanlarına pilesiz japon veya panel fon modelleri tercih edilmelidir. 2011 renkleri ise beyaz, ekru veya krem zeminin üzerine modern desenler veya çizgiler tercih edilmelidir. Canlı ilkbahar esintili ürünler ise alternatif olarak düşünülebilir.

perde modelleri ve fiyatları 2011

SALON PERDE MODELLERI 2011

Salonlar evimizin en özenle döşediğimiz yaşam alanlarıdır. Daha önceki yıllarda olduğu gibi 2011 yılı ve sonraki dönemlerde de böyle olacaktır. Çünkü salonlar hem bizim hemde misafirlerimizi ağırladığımız mekanlardır. Bu bağlamda en güzel, en kaliteli, en şık modelleri salonlarda terecih ederiz. Salon modelleri ve kumaş tercihleri yapılırken mobilya, halı, avize aksesuarlar gibi detaylar ve bunların renkleri gözönünde bulundurularak seçilmelidir. İstenirse yeni dekorasyon programlarıyla evinizi sanal olarak dekore edebilirsiniz. İstenilen tül kumaş ve modeller sanal ortamda mekana uygulanabilir.

perdeci modelleri 2011

 

 2011 ylı kartela setimizi incelemeye ve bu ürünlerle yapılmış modeller için sizleri mağazamıza bekliyoruz. Vaktiniz yok ise bizi arayınız biz size gelelim. Keşif yapalım yapılcak veya yapılması en doğru modelleri size uygun kumaş ve tüllerle fiyatlandıralım. Daha fazla bilgi amak için tütfen tıklayınız.

BİLGİ HATTI : 0216 371 06 05

 
 

Diğer Perde Modellerimiz