İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

 PERDE MODELLERİ 2012

Perde modelleri 2012.

Dekorasyon ve ev tekstili sektörü ülke ekonomisi parelerinde, aynı ivmeyle yükselişini sürdürmek zorundadır. Her sene yeniliklere doymayan ev tekstili sektörü 2012 yılında da büyük yeniliklere imza atacaktır. O günün beklentilerine ve dekorasyon stillerine cevap verecek şekilde yenilenecektir. En azından piyasa beklentileri bu doğrultudadır.

Her yılın mayıs ayında düzenlenen EVTEKS fuarında üreticisinden, hammaddecisine, satın almacısından, toptancısına ve perakendecisine tüm sektör liderleri 2012 yılında yeniliklerini görücüye çıkarırlar. Evteks ayrıca dünyanı ikinci büyük fuarı unvanını da elinde bulunduruyor. Fuar ayrıca büyüme hızıyla da tüm dünyanın dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Bundan sonraki yıllarda da büyüme hızıyla en çok takip edilen ve konuşulan fuar olacak kanaatindeyiz.

2012 tül kumaş, modelleri ve tasarımları için tüm hızlarıyla çalışıyor ve hazırlanıyorlar. 2012 yılında piyasaların daha da hareketlenmesi bekleniyor. Bu beklentiyle beraber ev tekstil ve tül modelleri sektörü de bir canlanma beklemektedir. Bu noktada yarışta geri kalmak istemeyen firmalar, yeni modellerini ve kreasyonlarını oluşturdular bile. 2011 yılında kumaşlardan, tüllere, nakışlı ürünlerden baskılı ürünlere, yatak takımlarından duvar kâğıtlarına, mutfak, banyo tekstillerine kadar birçok tasarıma imza atan Armoni, Elvin, Taç, Brillant, Verdi, Küçükçalık, Özdilek gibi firmalar 2012 kreasyonları ve tasarladıkları modelleri ile yine modayı belirleyecektir.

Tüm bu modelleri ve tasarımları incelemek için perde modelleri 2013 yaz aylarını beklememiz gerekiyor. Daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız. 

BİLGİ HATTI: 0 216 371 06 05

 
 

Diğer Perde Modellerimiz