İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

KATLAMALI PERDE MODELLERİ

Katlamalı perde modelleri.

 

Katlamalı perde modelleri mekanizmalı perde çeşitlerindendir. Modern, spor ve sade dekore edilmiş mekanlarda tercih edlien modelleri şık ve mekanı boğmayan perde çeşididir. Katlamalı modelleri duvardan duvara değil cam ebadından 15-20 cm taşılarak yapılır. İstendiği takdirde eteğine dilim boncuk ilave edilebilir. Bu modelin altına güneşlik olarak stor yapılmalıdır.

FİYATLARI NASIL DEĞİŞKENLİK GÖSTERİR

Katlamalı tül modellerinin ilk bakışta pahalı gelebilir. Ama küçük incelemeyle fiyatlarının öteki seçenekler ile hemen hemen aynıdır. Bunun sebebiyse diğer tüller de çok metre malzeme harcadığından daha pahalı çıkmaktadır. Katlanır modellerde ise düz çalışıldığı için metraj az gider ve maaliyet düşer . Mekanizma fiyatları eklendikten sonra  pileli perde modelleri ile aynı seviyeye gelmektedir.

Temizliği, tülün veya kumaşın mekanizmadan sökülerek, çubuk ve lama çıkarılarak makinaya atılmasıyla yapılır. Eğer kullanılan kumaş özel dokumaya sahipse kuru temizleme yapılmalıdır. Firmamız tüm modellere temizlik servisi vermektedir. Temizlik konusunda detaylı bilgi almak için bizi arayınız.

MEKANİZMASI VE NASIL TAKILIR

Montajı diğer önemli husustur. Takmaya başlamadan önce cama uygulanacak ürünlerin ölçüleri kontrol edilir. Nasıl model uygulanaksa ona göre ayakları ölçü alınmak suretiyle tavana yada duvara sabitlenir. Katlamalı stor modelleri montajı birbirine çok benzer. Sadece ayak takımları farklıdır. Ayaklar takılır geriye sadece tül veya kumaşı ayaklara tutturmaktır. Mekanizmalı ürünlerinin takılması önemli bir hususu ise montajları yapıldıktan sonra camın rahat açılıp açılmamasıdır. Katlamalı perdeyi takan teknik ekip bu hususu gözden kaçırmamalıdır.

 

 BİLGİ HATTI : 0216 371 06 05

 

Diğer Perde Modellerimiz