İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

siyah tül zebra stor perdeler

Siyah Tül Perde 

Evlerde tek düze tasarım ve renklerin değişmesiyle beraber farklı tonlarda ürünler üretilmeye başlandı. Geçmişte farklı renklerde tül bulmak nerdeyse imkânsızken artık bütün markaların vazgeçilmez rengi haline geldi. Mobilya ve aksesuar sektörünün bu tarz ürünler üretmesi ev tekstil sektörüne öncelik yapmıştır. Siyah tül modelleri daha çok mekanik aksamlı ve modern stildeki mekânlarda tercih edilmektedir.

Siyah Stor Perde

Tül ve kumaşlarda olduğu gibi siyah stor perde de rağbet gören ürünlerin başında gelir. Kimi zaman evin diğer malzemeleriyle uyum içinde olması, kimi zaman ise alanı karartmak için tercih edilir. Gerçi karatma işlemi mağazamızda bulunan özel kumaşlar sayesinde istenilen tüm renklerde yapılabilmektedir. Işığı tamamen kesen bu kumaş karatma stor olarak bilinir. En uyumlu kombini ise kırmızı ve onun tonlarıdır. Gri ve gümüş diğer seçenekler olarak sıralanabilir.

Siyah Zebra Perde

Zebra perde yeni bir ürün olmasına rağmen hemen kendi piyasasını oluşturmuştur. Kolay kullanımı sayesinde her kesime ve kişiye hitap etmektedir. Özellikle siyah zebra perde en çok aranan ürünlerin başını çekmektedir. İster düz isterseniz pileli modelini seçebilirsiniz. İkisi de doğru tasarımlanıp uygulandığında iyi sonuçlar vermektedir. Etek uçlarına dilim ve boncuk kesinlikle tavsiye etmekteyiz. Aksesuar olarak kırmızı ip veya panel fon kombin edilebilir. Yine uyum sağlayacak sarkıt, boncuk, sallama gibi kalemlerde seçilebilir.

SİYAH PERDE

Diğer Perde Modellerimiz