İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

OFİS PERDELERİ VE MODELLERİ

Ofis perdeleri ve kullanım alanları.

Ofis perde modelleri

 OFİS ve BÜROLARDA KULLANILAN PERDE ÇEŞİTLERİ

Ofis perde modelleri, genelde mekanizmalı perde modellerinden seçilir. İiş yerinizin diğer dekorasyon unsurlarını göz önünde bulundurarak seçmelisiniz. Perdelerinizi seçerken kullanım kolaylığını da unutmamanızı tavsiye ediyoruz. Firma olarak en çok stor seçeneklerini öneriyoruz. Bunda hem kullanım ömrü hem de cazip fiyatları etkendir.

Perdeler sadece evimizde kullandığımız ürünler değildir. Çalışma alanlarında da sıkça tercih edilir. Yapılacak model ve ürün çeşidi dekorasyon stiline uygun olmalıdır. Bir iş yeri perdesinden beklentilerinizi karşılaması gerekir. Sizin istediğiniz görsel ürün mü yoksa işlevsel olması mıdır? Öncelikle buna karar vermeli ve ona göre seçim yapılmalıdır. Tüm bu detaylar düşünülerek ofis perdeleri seçilmeli ve uygulanmalıdır.

 FİYATLARI NASIL BELİRLENİR?

 İşyeri, büro ve ofis gibi iş alanlarında çoğunlukla mekanik aksamlı modelleri seçmek gerekir. Standart seçim yapılırsa kurumsal havadan çıkarak ev görüntüsü alır. Genelde ofislerde genelde jaluzi, dikey, ve stor tercih edilir. Bunların hepsinin çalışma prensibi, kullanılan materyalleri ve fiyatları birbirinden faklıdır. Biz firma olarak en çok storlar tavsiye ediyoruz. Bunda kullanım rahatlığı, kolay temizlenir olması ve uzun ömürlü oluşu etken olmaktadır.Yukarıda yazdığım gibi kullanılan malzeme ve mekanizma faklı olduğundan fiyatları da faklıdır. Genelde metrekare cinsinden fiyatlandırılır. Genelleme yapmak gerekirse en ucuz storlar pahalı zebra fiyatlarıdır. Pvc ise ikisinin ortasında bir maliyete yaptırılabilir.

 OFİS PERDELERİ NASIL TEMZİLENİR?

Seçilen perdelerin modeline göre faklı temizlik seçenekleri vardır. Örneğin store silinebilir veya kuru temizleme yapılabilir. Jaluzi yıkanmaz, slaytların araları bez yardımıyla silinmelidir. Dikey pvc malzemeden yapıldığı için rahatlıkla bol su yardımıyla temizlenir. Burada zor olanı ise zebra perdedir. Zira temizleme yapılma ihtimali yok denecek kadar azdır. Sizde saydığımız tüm bu kriterler doğrultusunda ofis perdeleri seçiminizi yapınız.

 

 

 

 

Diğer Perde Modellerimiz