İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

YENİ PERDE MODELLERİ

Yeni perde modelleri.

yeni perdelerimiz

Tüm ürünlerde olduğu gibi ev dekorasyonu sektörü de yeniliklere açık bir sektördür. Yeni bir ürünün vitrinde gösterilmesinden kısa bir süre sonra daha yeni bir versiyonu çıkmaktadır. Özellikle yaşam ve çalışma mekânlarımız en çok zaman geçirdiğimiz yerlerdir. Buralara gereken önemi vermemiz gerekir. Tül perde firmaları her yılın trendine göre yeni perde modelleri tasarlamaktadır. Yeni modeller ve yeni yılın trendleri mayıs ayındaki ev tekstili fuarında sergilenir. Her firma yeni tasarladığı ürünleri bu fuarda görücüye çıkarır. Gelen taleplere göre de üretmeye başlar. Yeni çıkan bir ürünün satılıp satılmayacağı da büyük bir ölüde bu fuarda belli olur.
Bu yılki fuarda daha çok mekanizmalı modeller boy gösterdi. Buda bize önümüzdeki dönemlerde tül satışının yerini mekanizmalı ürünlerin alacağını gösteriyor.

Güzel Perdeler Nasıl olur

Evlerde ve çalışma alanlarında daha rahat ve kolay kullanılabilen ürünler tercih edilmeye başlandı. Özellikle zebranın alternatifi olan ikili mekanizma yani tek mekanizmayla hem tül hem güneşlik kullanılmasına izin veren sistem yeni modeller arasında yerini almaktadır. Kullanım kolaylığı ve uzun ömürlü olması sebebiyle zebranın önüne geçeceği beklenmektedir.

Mekanik Aksamlaı Yeni Modelleri

Mekanizmalı modellerde motor ve uzaktan kumandalı modelleri bu ürünlerin fiyatlarının düşmesiyle daha çok tercih edilecektir. Bunlarda hayatımızı daha da rahatlatacak diğer modellerdir.
Yeni perde modelleri, o yılki mobilya, halı, zemin döşemeleri ve aksesuar seçeneklerine göre yenilenir. Her dekorasyon ürünün modasının olduğu gibi ev tekstilinin de bir modası vardır. Bu sene zebra, dikey ip, siluet, pileli zebra, siluet, ikili mekanizma modelleri yeni modeller olarak sıralanabilir. Tabi pileli tüller de vazgeçilmez ürünlerdir. Her ne kadar her gün yeni bir model çıksa da yerlere kadar uzanan pileli tülün alıcısı her zaman vardır.

Temizliği ve Kullanımı

Tüllerde bu sene fransız dantelinin sakallı ve sedefli modelleri çok rağbet görmektedir. Yeni yılda tüllerin üstüne drape modelleri çok kullanılmamakta illaki istenirse çok sade modeller tercih edilmekte. Ama fon kullanımı her zaman olduğu gibi devam edecektir. Sakallı tüllerin yanlarına yine sakallı fonluk kumaş modelleri bu sene çok moda olacaktır. Yeni modellerimizi görmek ve fiyatları hakkında bilgi almak için sizi mağazamıza bekliyoruz.
 

Diğer Perde Modellerimiz