İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

MODERN PERDE MODELLERİ

Modern perde modelleri.

Modern perde modelleri çoğunlukla sade ve işlevseldir. Halı, mobilya, aksesuarlar ve boya rengine göre modern perde modelleri tasarlanabilir. Modern modeli tasarlarken açık renkleri, gümüş ve ekru tonları tercih edebilirsiniz. Modern mekânlarda eşya kullanımı az olacağı için abartıdan uzak olmalıdır. Japon perde, zebra , tül, ip, katlamalı, modern modellerindendir. 2012 yılı modern ürünlerin tercih edileceği yıl olacaktır.

modern perdeler ve duruşu

 MODERN PERDE MODELLERİ HANGİLERİDİR

Genelde pratik ve kullanımı rahat modelleri arasındadır. Bunların başında Japon paneller gelir. Büzgüsüz yere kadar uzanan bu perde modelleri ferah dekore edilmiş mekânları tamamlayıcı bir özelliğe sahiptir. Seçilecek tülde alışılmış çiçekli desenlerden çok düz ya da geometrik motifler seçilmesi yerinde olacaktır. Yoğun desenli ürünlerde diğer seçenekler olarak düşünülebilir.

Standart klasik tülleri stile uydurmak mümkündür. İlk yapılması gereken büzgülü tüllerin yanlarına düz pano fon yapılarak modern hava yakalamak mümkündür. Ayrıca saten güneşlik yerine stor kumaşlarından güneşlik yapılabilir hemde fiyatları daha uyguna gelmiş olur. Diğer modern perde modelleri zebra, ip, stor, ahşap şerit ve siluet olarak sıralanabilir. Aslında benzer özellikleri çoğunun mekanizmalı olmalarıdır. Mekanik aksamlı seçenekler bu dekor stiline uygun ürünlerdir.

BİLGİ HATTI: 0 216 371 06 05

Diğer Perde Modellerimiz