İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

İSTANBUL BOSTANCI PERDECİ

 

istanbul bostancı perdeciler

Perdeci firması İstanbul Bostancı da birçok ev ve işyerine tasarım ve uygulama çalışmalarında bulunmuştur. İster evinize ister ofisinize seçim ve fiyatlarını araştırırken mutlaka mağazamızı ziyaret ediniz. Arayın işlerinde uzman arkadaşlarımız gelip size fikir ve fiyat versin. Tül perde kreasyonlarımız ile kartela setlerimiz her yıl yenilemekteyiz. Stor perde çeşitlerini eski ve yeni desenlerini cazip fiyatlarıyla bizde bulabilirsiniz.

Aşağıda bulunan resimde Bostancı da bulunan bir müşterimizin yatak odası için uygulanmış bir model görmektesiniz. Model kruvaze perde olarak adlandırılır. Örme jakar tülden yapılan model, odanın çok fazla ışık almasından dolayı koyu renklerde tercih edildi. Mekanizma ile aşağı yukarı hareket etmekte ve altına yine karartma kumaştan stor perde ilave edildi. Storun tek düze duruşuna hareket katmak amacıyla ucuna dilim yapıldı. Son olarak boncuk sarkıt eklenerek montaj işlemi tamamlandı.


Evinizin her odası için farklı tül ve model seçeneklerini kendi bünyemizdeki dikiş atölyemizde dikip teslim etmekteyiz. Ofisler için zebra, jaluzi ve dikey perdelerin tüm desen ve renklerinin bulunduğu mağazamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Kredi kartlı alışverişlerinizde anlaşmalı olduğumuz banklarla nakit fiyatına 12 ay taksit imkanı sunmaktayız. Bostancı'dan telefon açıp keşif talebinde bulunmanız yeterlidir. Montaj, dikim ve temizleme diğer perdeci hizmetleri konularında sorularınız var ise lütfen arayınız.


 
BİLGİ HATTI: 0216 371 06 05

 

Diğer Perde Modellerimiz