İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

 İSTANBUL ANADOLU YAKASI PERDECİ

İstanbul anadolu yakası semtlerine perdeci servisi.
 

Firmamız İstanbul´un yeni cazibe merkezi olan Anadolu yakası semtlerine perdeci hizmeti vermektedir. Keşif taleplerinizde numune ve kartela isteyerek beğendiğiniz perde çeşidini evinizde vaya ofisinizde zaman kaybetmeden seçebilir ve sipariş verebilirsiniz. Eğer gelen kartelalar sizi tatmin etmezse sizleri mağazaya davet edelim. Mağazamızda en ucuzundan kalitelisine kadar bütün ürünleri bulabilirsiniz. Kısacası her şekilde perdeci ihtiyaçlarınıza sınırsız çözümler üretmekteyiz. İstanbul Anadolu yakası ilçelerine verdiğimiz servis hizmetleri satış, montaj, dikiş ve temizleme olarak sıralanabilir.

Maltepe'de bulunan mağazamızda tüm çeşitlerin hem kumaş tül örneklerini hemde uygulanmış modellerini bulabilirsiniz. Zebra jaluzi dikey stor perde bunlara örnek olarak verilebilir. Önceden alınmış kaba bir ölçü ile gelirseniz size seçtiğiniz ürünlerden ortalama bir fiyat bilgisi sunabiliriz. Sizde daha sonrasında uygun görürseniz keşif ekibimizi adresine yönlendirip camlarınızın ölçüsünü aldırabiliriz. Yine isteğiniz doğrultusunda üretim ve dikiş işlemi sonrasında montaj ve teslimat işlemlerini gerçekleştirebiliriz.

Sizde perdeleriniz ile ilgili tüm sorunlarınız ve beğenip yaptıracağınız perde modellerinin fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

BİLGİ HATTI : 0216 371 06 05

 

Diğer Perde Modellerimiz