İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler


STOR PERDE MODELLERİ

Stor perde modelleri dilimli simli ve oymalı seçenekleri mevcuttur. 

 stor tül modelleri 

 Dekorasyonda artık tek bir modele ve seçeneğe kapılıp gitme devri kapandı. Bu modadan ev tekstili de nasibini alıyor. Bunların başında da mekanik aksamlı ürünler gelmektedir. Her gün yeni mekanizma modelleri piyasaya sürülmektedir. Ama yıllardır kullandığımız modellerde mevcuttur. Biraz değiştirilerek veya yeni bir kaç dokunuşla yenilenerek karşımıza çıkmaktadır. İşte stor perde bunların başında gelir. Ne kadar yeni ürünler üretilse de bu ürün kendine yer bulmayı başarmıştır.

STOR PERDE NERELERDE KULLANILIR

Stor perde modelleri eskiden daha çok ofislerde kullanılırken şu anda hemen her evin camında ya da odada görebiliyoruz. En çok satılan modeller arasındadır. Evlerde genelde saten güneşlik yerine kullanılmaktadır. Son yıllarda çok çeşitleri, desenleri ve modelleri üretilmektedir. Bunlardan çok tercih edileni zebra modelleridir. Polyester, düz, desenli, simli, simsiz, sedefli, keten, pamuk, karartma, sunscreen vb perde ve seçenekleri vardır. Desenleri ve çok fazlasını mağazamızda bulabilirsiniz. Kumaş seçenekleri ve fiyatları farklıdır. Evlerde kullanılan çeşitlerine dilim, oyma ve boncuk ilave edilebilir. Böylece hareketli modeller elde edilir. Diğer çeşidi ise ikili mekanizmalı modelleridir. İkili mekanizmasında tül ve güneşlik aynı kasada çalışır. Yani tek aksamla tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek modeldir. Temizliği de gayet rahattır.

KULLANILAN MEKANİZMANIN KALİTESİNE GÖRE STOR PERDE FİYATLARI


Stor modelleri diğer modellere göre daha ucuzdur. Perde modelleri kumaş ve mekanizma ile doğrudan ilişkilidir. Her cinsinin maliyeti farklıdır. Ucuz modelleri polyester kumaşlardır. En pahalısı karartma olanıdır. Maliyeti ise mekanik aksamın hammaddesi ile ilgilidir. Ayrıca aldığınız markanın verdiği garanti koşul ve süresi doğrudan fiyatı etkiler. İstendiği takdirde mekanizmaya motor ilave edilebilir. Somfy motor piyasadaki en yüksek motor fiyatlarıdır. Ama kaliteli isteniyorsa buna değer. Farklı olarak uzak doğu üretimi motorlar vardır. Ama çokta kaliteli ürünler değildir. İstenirse kumanda ile hareket ettirilebilir. Böylece yerinizden kalkmadan ister tek isterseniz tümü kumandayla çalıştırabilirsiniz. Kumanda fiyatları da çıkan stor perde modellerini biraz yükseltecektir.

 

 

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ                          MEKANİK AKSAMLARI

► Desenli                                            ► Motorlu

Boncuklu                                          ► Kasalı

İşlemeli                                            ► Yaylı

Oymalı                                             ► Alüminyum

► Tül                                                  ► Uzaktan Kumandalı

Ahşap                                              ► Zincirli

Bambu

Dantelli

Düz

Saçaklı

Karartma

Dilimli

Sunscreen

Simli

Dijital Baskılı

Keten

Pamuk

Zebra

 

 

STOR PERDE TEMİZLİĞİ NASIL YAPILMALIDIR


Stor kumaşları toz tutmama özelliğine sahiptir. Perdelerin temizliği, kumaşın kasadan sökülerek ve düz zemine serilerek yapılır. Eğer çok kirlenmemişse nemli bezle silinebilir. Tabi bunları yapacak vaktiniz yoksa kuru temizleme yapılabilir. Firmamız stor perde modelleri temizliği konusunda size yardımcı olabilir. Ürünlerinizi yerinden alıp temizler ve tekrar yerine montajını yapıyoruz. Temizlik fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayınız. Daha fazla bilgi almak için lütfen
tıklayınız.
BİLGİ HATTI: 0216 371 06 05

 

 

 

 

 

Diğer Perde Modellerimiz