İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

HAZIR PERDE MODELLERİ

 Hazır perde. 

 

 HAZIR PERDELER VE KULLANIM ALANLARI 

Hazır perde modelleri paket ürün olarak hazırlanır ve satışa sunulur. Avrupa ülkelerinde kullanımı çok ülkemizde pek tercih edilmemektedir. Bunun sebebi ise ülkemizde kalıplaşmış yapı sistemi olmamasıdır. Evler farklı metrekarelerde ve odalarda değişik ölçülerde camlar vardır. Kısacası bizde çok faklı en ve boy ölçülerine sahip cam yapıları vardır. Bir standart yakalamak çok zordur. Eski binalarımız mühendislik görmemiş üstün körü usta mantığıyla yapılmıştır. Ama son dönemlerde yapılan yapılar tam aksi yönde uygulanmıştır. Belki önümüzdeki yıllarda sabit ölçüler yakalanabilir, işte o zaman satış hızlanması yaşayabilir.
 
Hazır perde modelleri günlük ve kısa vade de perde ihtiyacınızı karşılar. Bunlar günlük çözümlerdir, hiç bir zaman özel ölçü ve siparişle yaptırdığınız tül ve perdelerle kıyaslanamaz. Hem duruş hem kullanım ömrü bakımından kıyaslanması mümkün değildir. Diğer ayrıntı genelmeme yapacak olursak bu ürünler sade ve gösterişsiz kumaşlar kullanılarak üretilir. Ama biz daha gösterişli modelleri seven milletiz. Bundan dolayı beklenen satışı sağlayamamış olabilir.
 
Fiyat bakımından özel siparişe göre daha avantajlıdır. Çünkü fabrikasyon ve seri üretilir. Böylelikle maliyet fiyatları düşük olur. Tabi kullanılan büzgülerde siparişle yapılanlarla kıstas edilmemelidir.  Hazır modelleri genelde yapı marketlerde bulabilirisiniz. Bekâr, öğrenci evleri, şantiyeler ve yazlıklarınız için satın alınabilir. Standart ölçü ve model seçenekleri olan hazır perde modellerini firmamızdan da temin edebilirisiniz. Yarıca vitrin değişikliklerinde boşa çıkan tül perde modellerini de müşterilimize hazır olarak vermekteyiz. Ayrıntılar için tıklayınız.
 

BİLGİ HATTI: 0216 371 06 05

Diğer Perde Modellerimiz