İnönü Cad. No:24/14 Maltepe - İstanbul
Ürün Kategorileri
Marka Kategorileri
Önemli Bölümler

TÜL PERDE MODELLERİ

Tül perde modelleri.

en şık tül perdeler

 Tül Perde Modelleri eskiye nazaran çok fazla çeşitleri bulunmaktadır. Tüller evimizin görselliği ve mahremiyetin sağlanması için vazgeçilmez aksesuarlar ve mahremiyeti sağlayan öğelerdir. Ayrıca perde bir zaruretten çok dekoratif bir üründür. Tül yapı itibariyle ince bir materyaldir. Üzerine farklı desen ve motifler eklenir ve çoğu zaman tül isimleri bu modelleri ile anılır. Tül modelleri gündüz dışarıdan görünmeyi engeller ama buna karşılık olarak, size dışarıyı izleme fırsatı sunar. Akşam içeride ışık yanmasıyla tam tersi olur.

Tül Perde Modelleri 2013

Çok fazla tül modelleri olmasıyla tül fiyatları da çok faklılık gösterir. Bir tülün ucuz veya pahalı olması zeminine, üzerindeki desen işçiliğine bağlıdır. Tül çeşitleri; düz, kesme, keten, Grek, Fransız danteli, organze, ipek olarak sıralanabilir. 2011 yılında en çok sakallı ve kordoneli tül modelleri tercih edilmektedir. Mekanizmalı modellerde ise daha sade ve jakar örme modelleri en çok tercih edilenlerdir. Her odaya farklı modeller ve tül çeşitleri tercih edilir ki her odanın kendine has bir havası olsun. Ama en gösterişli tül modelleri mutlaka salon ve yatak odalarına seçilir.

Tül Perde Fiyatları

Tül için en önemli hususlarda biri de temizliğidir. Her tül modelinin  faklı temizliği vardır. Tüller genelde ılık suda çamaşır makinesinde kurutma işlemi yapılmadan yakınmalıdır. Bazı modeller ne kadar özen göstermenizde ütü gerektirir. Bu tülleri tercih ederken kullanım tarzını da dikkate alın. Çok azda olsa bazı tül modelleri kuru temizleme yapılmalıdır. Kuru temizleme süresi ortamın kullanıma bağlı olarak düşer veya yükselebilir. Çoğu firma kuru temizleme hizmeti vermektedir. Satın aldığınız mağazaya böyle bir hizmet sunup sunmadıklarını mutlaka sorun. Aşağıda  gürülen desenler 2012 yılının sakallı çeşitlerindendir. Fiyatı 29 TL.
 
tül perde desenleri kahve rengi olanısiyah rengi tül perde deseni
 

Tül perde Çeşitleri İçin Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

• Aldığınız tül perdenin ütü isteyip istemediğine dikkat ediniz.
• Seçeceğiniz tül, yaptırmak istediğiniz modele uygun mudur?
• Tüller çok  kirli ise, yıkanmadan önce 1-2 saat ılık suda tutulmalıdır.
• Üstünde sim olan tül modellerini alırken simlerin ipliğin kendi dokumasında olup olmadığına dikkat ediniz.
• Tül modellerinde çok fazla işleme varsa kuru temizleme yapılması en mantıklı olanıdır. 
 
Daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız. 
BİLGİ HATTI: 0216 371 06 05

TÜL PERDE

 

 

Diğer Perde Modellerimiz